Железнов Роман: Империя – принципиальное различие между правильным украинским национализмом и вишиванчеством

wPrvqhj3XKAИмпериализм не есть антипод или “зло” для национализма даже в сугубо “этнической” его трактовке, как твердят некоторые невежественные шовинисты, унылые леваки и лицемерные либералы.

Идея сверхдержавы – ключевая как для национал-социализма, и для социал-национализма, как и расовость вкупе с социальной справедливостью. С последними двумя пунктами и так все ясно, а вот, если кто не читал, концепция исторической преемственности имперской идеи украинской нацией на языке оригинала (кому интересны исходники – читайте в ссылках под статьей “Соціал-націоналізм” на Wikipedia):

“Нова доба, означена появою сотень громадських рухів, небувалою громадянською активністю, в очікуванні небувалої світової кризи, народила органічну ідею Української державності – Ідею Золотої Доби, Ідею Нової України. Підсвідомо її відчувають всі Українці. Бо вона має свої корені в імперському минулому Українських Держав – Держави Скіфів, Києво-Імперії, Козацької Держави”.

“Основною містичною ідеєю Соціал-Націоналізму є витворення, замість купи розрізнених індивідуумів механічно об’єднаних назвою «українці» та наявністю українського паспорта, Національної надспільноти – єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей – фізично, інтелектуально й духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини – Надлюдина.
<…>
Ми заміняємо гасло «Незалежна Україна» гаслом «Велика Україна». Українці – Нація з давньою імперською історією. Упродовж свого існування Українці мали щонайменше дві наддержави – Велику Скіфію і Київську Русь. Завдання нинішнього покоління створити Третю імперію – Велику Україну. І це питання, як не дивно, не стільки політичне, скільки біологічне. Будь-який живий організм у природі стремить до розширення, розмноження, збільшення. Цей закон універсальний і для інфузорії-туфельки, і для людини, і для Нації-Раси. Зупинка, припинення розвитку означає в природі згасання – смерть. Гальмування зросту чисельності населення приводить до біологічної смерті Нації, припинення політичного розширення і занепаду Держави. Тисячі разів ми чули стенання псевдо-націоналістів про пригноблення нас поляками й Москвою, їх прокльони на адресу імперій. Соціал-Націоналізм не такий, він стверджує – якщо ми сильні, то ми візьмемо все, що належить нам за правом і навіть трохи більше, ми побудуємо свою Наддержаву-Імперію – Велику Україну, яка буде законною правонаступницею Скіфської та Києво-Руської імперій. Якщо ж ми слабкі, то нам і місце серед підкорених помираючих народів. Тому що така Природа!”.

Добавить комментарий

*